Güvenilir Bir Yaşam İçin...

Hakkımızda

1985 Yılında Hulusi Günay tarafından kurularak nakliye ve kum ocağı işletmeciliği olarak ticari faaliyetlerine başlamıştır.  1994 Yılında Günnak İnşaat ve Taahhüt Ltd. Şti olarak kurumsal kimliğine kavuşmuştur.

1985-1994 Yılları arasında 250 Daire Hulusi Günay tarafından yapılmıştır. 1994’ten günümüze Günnak İnşaat Aydın Merkez ve Kuşadası ilçemizde 100’e yakın daire sayısına ulaşmıştır. 

​Misyonumuz

Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir. 
Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.
Müşteri memnuniyeti temelli misyonumuzla inşa ettiğimiz her yapıyı kendi imzamız gibi görmekteyiz.

Standartları değiştiren proje anlayışıyla Günnak İnşaat, pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştirmeyi hedeflemiştir.Yenilikçi bakış açısı,kalite ilkeleri,çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci Günnak İnşaat'ın değişmez ilkeleri arasında.
Günnak İnşaat yaşamınıza yeni değerler katmak için iş başında...
Yaşam kalitesini arttıran, uygun fiyatla konut sahibi olmayı kolaylaştıran farklı bir misyon...

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan firmamız,

*Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğini koruyan, çağdaş ve modern Türkiye için, ülkemiz ekonomisine katkısını sürekli olarak arttırmayı hedeflemektedir.

*Yapı sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz,

*Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız,

*Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile ülkemizin önemli mimari yapıtlarını inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.